Artykuły:


iPhone XR

Podana cena dotyczy usługi oraz części w naszym serwisie. Na każdą naprawę nasz serwis udziela 6-miesięcznej gwarancji. Czas naprawy usterki uzależniony jest od rodzaju uszkodzenia, większość napraw wykonujemy do 40 minut.
Wymiana szyby wyświetlacza*
W naszym serwisie wykonujemy usługę regeneracji szyby wyświetlacza wyłącznie z wykorzystaniem oryginalnych elementów. Rozwiązanie to pozwala na uzyskanie stanu sprzed usterki. Wymiana szyby wyświetlacza objęta jest 6-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Wymiana możliwa jest jednak wyłącznie wtedy, kiedy sama szyba spełnia następujące warunki:
wyświetlacz musi być oryginalny,
nie powinno być na nim widocznych przebarwień, czarnych plam,
powinien mieć sprawną funkcję dotyku — wyjątkiem są iPhone X/XR/XS/XS Max, gdzie możliwa jest wymiana tego elementu.

Wyświetlacz oryginalny

W przypadku braku możliwości wymiany samego elementu szyby wyświetlacza, co najczęściej spowodowane jest dużymi uszkodzeniami LCD, konieczna jest wymiana całego wyświetlacza. Nasz serwis oferuje całe oryginalne sety, dopasowane do wybranego modelu. Dzięki wykorzystaniu odpowiednich urządzeń zyskujemy możliwość zgrania danych z uszkodzonego LCD, co pozwoli na dalsze korzystanie z usługi True Tone po wymianie elementu.

Naprawa telefonu kończy się wymiana fabrycznej uszczelki na nowy element.
Wymiana tylnej szyby korpusu
Tylny element telefonów Apple pełni funkcję ozdobną, z której są one słynne, ale również zabezpiecza urządzenie przed wieloma zagrożeniami. W przypadku uszkodzenia tylnej szyby korpusu konieczna jest jej wymiana. W przeciwnym razie do wnętrza telefonu może dostawać się zabrudzenie oraz woda.

Naprawa zajmuje do 6 godzin od przyniesienia telefonu do serwisu.

Wymiana baterii

Przy eksploatacji telefonu, jego bateria może okazać się jednym z elementów koniecznych do wymiany. Jest to niezwykle istotny element telefonu wpływający na jakość korzystania z niego. Nasz serwis wykorzystuje jedynie oryginalne elementy, każda bateria dopasowana jest do modelu telefonu Apple.

Baterie, jakie wstawiamy do telefonów posiadają odpowiednie oznaczenia, pozwala to na ich pełną współpracę z systemem iOS i monitorowanie jej procesów przez telefon.

Bateria powinna być natychmiast wymieniona jeżeli:
doszło do jej spuchnięcia,
telefon wyłącza się samoczynnie,
bateria bardzo szybko się ładuje i rozładowuje,
pojawia się komunikat serwis w ustawieniach baterii.
Naprawa portu ładowania/mikrofonu
Elementem, który często ulega awarii jest gniazdo ładowania telefonu. Z czasem może nie funkcjonować jak należy.

Nasz serwis oferuje wyłącznie oryginalne części dzięki czemu, po wymianie port działa dokładnie tak samo jak urządzenie sprzed wystąpienia awarii. Taśma z gniazdem do ładowania jest elementem wielofunkcyjnym, dlatego jej wymiana usuwa takie problemy jak:
niedziałający mikrofon,
brak wibracji w telefonie,
problemy z zasięgiem,
niedziałający głośnik główny.

Przy naprawie telefonu, fabryczna uszczelka zastępowana jest nowym elementem.

Głośnik rozmów

Telefony Apple wyposażone są w dwa głośniki. Pierwszy z nich przeznaczony jest do prowadzenia rozmów, natomiast drugi odpowiada za odtwarzanie multimediów. Niejednokrotnie może dochodzić do ich uszkodzenia, a dodatkowo podczas używania telefonu siatki zabezpieczające mogą zapchać się zabrudzeniami.

W naszym serwisie wymieniamy głośniki na nowe oraz czyścimy siateczki ochronne. W przypadku wymiany głośnika rozmów, do ceny należy doliczyć dodatkowo 40 zł.

Fabryczną uszczelkę wymieniamy na nowy element po wykonanej naprawie.

Naprawa kamery przedniej/Face ID**

Funkcja Face ID pozwala na odblokowanie telefonu Apple poprzez rozpoznanie twarzy. Usterki tej funkcji objawiają się brakiem możliwości odblokowania telefonu, a najczęściej związane jest to z dostaniem się do urządzenia wody lub upadkiem z wysokości. Naprawa elementu nie należy do najłatwiejszych, jednak dzięki zastosowaniu odpowiednich narzędzi, umożliwiamy w pełni sprawne jej usunięcie. Wycena elementu odbywa się indywidualnie i uzależniona jest od uszkodzeń oraz modelu telefonu.

Ceny usługi zaczynają się już od 299 zł.

Wymiana kamery głównej

Wymiana kamery głównej w iPhonie to jedna z najczęściej wykonywanych przez nas usług. Jeżeli po uruchomieniu aplikacji aparatu pojawia się czarny ekran, a po zrestartowaniu telefonu problem w dalszym ciągu się pojawia, wówczas konieczna będzie wymiana aparatu. W przypadku zabrudzeń soczewki, które widać przy robieniu zdjęć, również należy wymienić element, gdyż nie ma możliwości wyłącznie jego wyczyszczenia. Uszkodzeniom w aparacie ulega również samo oczko soczewki, jego wymianą także zajmujemy się w serwisie.

Klientom oferujemy wyłącznie elementy oryginalne, dzięki czemu jakość zdjęć pozostaje niezmieniona. Fabryczną uszczelkę w telefonie wymieniamy na nowy element po wykonaniu naprawy.

Taśma power/przycisków bocznych

Nasz serwis oferuje również wymianę taśmy power, dzięki czemu można przywrócić telefon do pierwotnego stanu. Wymiana przycisków powinna być zawsze wykonana w sytuacji, kiedy:
nie działają prawidłowo,
zapadły się,
nie ma kontroli nad ustawianiem głośności,
nie działa opcja wybudzania telefonu,
uszkodzeniu uległa lampa błyskowa.

iPhone XR


Przyszli prosumenci, kiedy myślą o Fotowoltaika Kraków często zastanawiają się czy instalacja powinna zostać zlokalizowana na dachu czy na gruncie. Przeczytaj podstronę i dowiedz się więcej


Chcesz dowiedzieć się jaki rodzaj wylewek Wylewki maszynowe anhydrytowe zalecany jest na ogrzewanie podłogowe. Kliknij i dowiedz się więcej.


Upadł Ci telefon i masz zbity wyświetlacz, a może głośnik nie rozmów nie dziala lub nie styka port ładowania iPhone 6 serwis w naszym serwisie naprawisz swojego iphone na oryginalnych podzespołach.


Zapraszamy do przeczytania ciekawego tekstu na tematu najpopularniejszych usterek iPhone XR iPhone XR najpopularniejsze problemy który jest bardzo ciekawym modelem.


Jak rozpoznać uszkodzoną baterię iPhone xs max wymiana baterii Najpopularniejsze objawy oraz sposób naprawy.


Zwykle naprawa iPhone xs max wymiana korpusu trwa do sześciu godzin od przyjęcia iphone do serwisu.


Zobacz wady i zalety wymiany wyświetlacza iPhone XS Max wymiana wyświetlacza w iPhone xs max na oryginał lub zamiennik i zdecyduj jak powinna wyglądać twoja naprawa.


Terminowa bagażówka Taxi bagażowe Kraków z Krakowa i okolic. Lotnisko hotele bagaże!


Terminowe bez reklamacji szybkie Przeprowadzki Krakówz wieloma samochodami i ekipą pakującą. Transport taxi bagaże przedmioty.


Trwała niezawodna brukowa Kostka granitowa na podjazdy, ścierzki ogrodowe place parkingi i obrzeża. Szara ruda czerwona granatowa czarna kostka z granitu.

© 2022 itever.eu | wylewki maszynowe kraków | mapa
Realizacja: Agencja Interaktywna WebProm