Artykuły:


iPhone 6

Podane przez nas ceny dotyczą usługi serwisowej wraz z potrzebnymi do naprawy częściami. Na nasze usługi udzielamy klientom półrocznej gwarancji. Większość usterek usuwamy na miejscu - trwa to zwykle zaledwie 40 minut.

Wymiana szyby wyświetlacza*

Nasz serwis oferuje możliwość regeneracji samej szyby w telefonie, bazując na oryginalnych częściach oraz odpowiednio dobranych narzędziach. Sposób ten pozwala na uzyskanie efektów sprzed uszkodzenia. W celu przeprowadzenia regeneracji kluczowe jest, aby wyświetlacz telefonu Apple spełniał poniższe warunki:

Wyświetlacz oryginalny

W sytuacji, w której regeneracja wyświetlacza nie jest możliwa - najczęściej jest to spowodowane poważnymi uszkodzeniami LCD - konieczne jest przeprowadzenie prac serwisowych mających na celu wymianę całego setu. Wykorzystujemy w tym celu elementy oryginalne pozwalające na przywrócenie telefonu do stanu sprzed usterki. Dodatkowo dysponujemy narzędziami, które pozwalają na zgranie danych z uszkodzonego ekranu i wgranie ich na nowy podzespół. Pozwala to na zachowaniu funkcji True Tone przez telefon.

 

Każda praca serwisowa powiązana jest z wymianą uszczelki fabrycznej na nową.

Zamiennik TFT

Nasz serwis oferuje możliwość wybrania setów zamiennych. Jakość ich wykonania nie odbiega od oryginalnych elementów i również pozwala na przywrócenie telefonu do pierwotnego stanu.

 

Wymiana setu związana jest z usunięciem starej fabrycznej uszczelki i wymianę na nową.

Wymiana baterii

Niedziałająca bateria w telefonie Apple to uciążliwa usterka. W tym przypadku konieczne jest zastosowanie wyłącznie oryginalnego elementu dopasowanego pod konkretny model telefonu. Pozwoli to na przywrócenie jego funkcjonalności sprzed usterki, jak również na rozpoznanie baterii przez system iOS.

 

Baterię należy wymienić gdy:

Naprawa portu ładowania/mikrofonu

Port ładowania w miarę eksploatacji telefonu może ulegać uszkodzeniom - mniejszym lub większym. Uszkodzony nie spełnia swojego pierwotnego zadania. Nasz serwis wykonuje naprawę gniazda ładowania portu poprzez wymianę taśmy, na której się znajduje na nowy, oryginalny element. Taśma z gniazdem ładowania pozwala również na usuniecie innych usterek, w tym:

 

Przy pracach serwisowych wymieniamy również uszczelkę fabryczną na nowy element.

Głośnik rozmów

Apple w swoich telefonach stosuje dwa osobne głośniki. Górnik główny odpowiedzialny jest za odtwarzanie multimediów, natomiast drugi za prowadzenie rozmów. Awaria głośnika do prowadzenia rozmów jest uciążliwa i uniemożliwia prawidłowe korzystanie z telefonu. Nasz serwis oferuje wyłącznie głośniki oryginalne, dopasowane do modelu telefonu Apple. Przy wymianie głośnika rozmów, czyścimy również siateczki ochronne, które z biegiem czasu mogą być bardzo zabrudzone.

 

Podana cena dotyczy wymiany wyłącznie głośnika do rozmów, w przypadku wymiany głośnika głównego, do kwoty należy doliczyć dodatkowe 40 złotych.

 

Prace serwisowe obejmują również wymianę uszczelki fabrycznej na nowy element.

Wymiana kamery przedniej/tylnej

Kamera w telefonach Apple może ulec uszkodzeniu poprzez upadek z bardzo dużej wysokości lub zalanie wodą. Problem objawia się czarnym ekranem po uruchomieniu aplikacji aparatu, nawet po restarcie telefonu. Również w sytuacji, w której na kamerze pojawiają się wewnętrzne zabrudzenia widoczne na zdjęciach, nie ma możliwości jej wyczyszczenia, a jedyną opcją na ich usunięcie jest wymiana modułu.

 

W serwisie wymieniamy kamery na nowe i oryginalne podzespoły, dopasowane do rodzaju telefonu.

 

Podczas serwisowania wymieniamy również uszczelkę fabryczną na nową.

Taśma power/przycisków bocznych

W naszym serwisie świadczymy usługi naprawy taśmy power. Wykonujemy również wymianę przycisków bocznych na nowe. Przyciski warto wymienić na nowe zawsze wtedy, gdy:

 

Wszystkie usługi serwisowania telefonu zakończone są wymianą fabrycznej uszczelki na nowy element.

Przycisk Home

Nasz serwis świadczy usługi naprawy taśm o różnym stopniu zniszczenia. Jednak w przypadku poważnych uszkodzeń, naprawa może okazać się niemożliwa i wówczas konieczna jest wymiana taśmy. W takiej sytuacji traci się możliwość korzystania z funkcji Touch ID.

 

Podana cena dotyczy wymiany na nową taśmę, w przypadku naprawy cena ustalana jest indywidualnie.

iPhone 6 serwis


Przyszli prosumenci, kiedy myślą o Fotowoltaika Kraków często zastanawiają się czy instalacja powinna zostać zlokalizowana na dachu czy na gruncie. Przeczytaj podstronę i dowiedz się więcej


Chcesz dowiedzieć się jaki rodzaj wylewek Wylewki maszynowe anhydrytowe zalecany jest na ogrzewanie podłogowe. Kliknij i dowiedz się więcej.


Upadł Ci telefon i masz zbity wyświetlacz, a może głośnik nie rozmów nie dziala lub nie styka port ładowania iPhone 6 serwis w naszym serwisie naprawisz swojego iphone na oryginalnych podzespołach.


Zapraszamy do przeczytania ciekawego tekstu na tematu najpopularniejszych usterek iPhone XR iPhone XR najpopularniejsze problemy który jest bardzo ciekawym modelem.


Jak rozpoznać uszkodzoną baterię iPhone xs max wymiana baterii Najpopularniejsze objawy oraz sposób naprawy.


Zwykle naprawa iPhone xs max wymiana korpusu trwa do sześciu godzin od przyjęcia iphone do serwisu.


Zobacz wady i zalety wymiany wyświetlacza iPhone XS Max wymiana wyświetlacza w iPhone xs max na oryginał lub zamiennik i zdecyduj jak powinna wyglądać twoja naprawa.


Terminowa bagażówka Taxi bagażowe Kraków z Krakowa i okolic. Lotnisko hotele bagaże!


Terminowe bez reklamacji szybkie Przeprowadzki Krakówz wieloma samochodami i ekipą pakującą. Transport taxi bagaże przedmioty.


Trwała niezawodna brukowa Kostka granitowa na podjazdy, ścierzki ogrodowe place parkingi i obrzeża. Szara ruda czerwona granatowa czarna kostka z granitu.

© 2022 itever.eu | wylewki maszynowe kraków | mapa
Realizacja: Agencja Interaktywna WebProm