Artykuły:


iPhone XS Max

Wyszczególnione ceny dotyczą zarówno części, jak i prac serwisowych. Naszym klientom udzielamy gwarancji do 6 miesięcy na wykonane naprawy. Większość napraw wykonujemy na miejscu, do 40 minut.

Wymiana szyby wyświetlacza*

Prace związane z regeneracją szyby przy wykorzystaniu odpowiednich narzędzi gwarantują najlepszy stosunek ceny do jakości. Na wykonaną naprawę udzielamy klientom do 6 miesięcy gwarancji.

 

W celu wykonania naprawy konieczne jest spełnienie poniższych warunków:

Wyświetlacz oryginalny

Jeżeli zakres uszkodzeń jest bardzo duży i nie ma możliwości wymiany samej szyby wyświetlacza, wówczas konieczna będzie wymiana całego setu. W tym celu wykorzystujemy wyłącznie oryginalne części, a dzięki programatorowi jesteśmy w stanie odzyskać dane z uszkodzonego LCD. Po naprawie opcja True Tone będzie działała tak samo, jak w momencie sprzed usterki.

 

Jeżeli podczas naprawy zostanie naruszona uszczelka fabryczna dokonujemy również jej wymiany na nową.

Zamiennik OLED

Telefony fabrycznie wyposażone są w ekrany wykonane w technologii OLED. W naszym serwisie korzystamy wyłącznie z technologii takiej, jakiej używano w fabryce.

 

Stosowane przez nas ekrany nie odbiegają jakościowo od oryginalnych części. Wszystkie prace wykonujemy z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi, w tym programatora, dzięki czemu funkcja True Tone po wykonanej naprawie będzie normalnie działała.

iPhone XS Max wymiana wyświetlacza


Przyszli prosumenci, kiedy myślą o Fotowoltaika Kraków często zastanawiają się czy instalacja powinna zostać zlokalizowana na dachu czy na gruncie. Przeczytaj podstronę i dowiedz się więcej


Chcesz dowiedzieć się jaki rodzaj wylewek Wylewki maszynowe anhydrytowe zalecany jest na ogrzewanie podłogowe. Kliknij i dowiedz się więcej.


Upadł Ci telefon i masz zbity wyświetlacz, a może głośnik nie rozmów nie dziala lub nie styka port ładowania iPhone 6 serwis w naszym serwisie naprawisz swojego iphone na oryginalnych podzespołach.


Zapraszamy do przeczytania ciekawego tekstu na tematu najpopularniejszych usterek iPhone XR iPhone XR najpopularniejsze problemy który jest bardzo ciekawym modelem.


Jak rozpoznać uszkodzoną baterię iPhone xs max wymiana baterii Najpopularniejsze objawy oraz sposób naprawy.


Zwykle naprawa iPhone xs max wymiana korpusu trwa do sześciu godzin od przyjęcia iphone do serwisu.


Zobacz wady i zalety wymiany wyświetlacza iPhone XS Max wymiana wyświetlacza w iPhone xs max na oryginał lub zamiennik i zdecyduj jak powinna wyglądać twoja naprawa.


Terminowa bagażówka Taxi bagażowe Kraków z Krakowa i okolic. Lotnisko hotele bagaże!


Terminowe bez reklamacji szybkie Przeprowadzki Krakówz wieloma samochodami i ekipą pakującą. Transport taxi bagaże przedmioty.


Trwała niezawodna brukowa Kostka granitowa na podjazdy, ścierzki ogrodowe place parkingi i obrzeża. Szara ruda czerwona granatowa czarna kostka z granitu.

© 2022 itever.eu | wylewki maszynowe kraków | mapa
Realizacja: Agencja Interaktywna WebProm