Artykuły:


iPhone XS Max wymiana wyświetlacza

iPhone XS Max

Wyszczególnione ceny dotyczą zarówno części, jak i prac serwisowych. Naszym klientom udzielamy gwarancji do 6 miesięcy na wykonane naprawy. Większość napraw wykonujemy na miejscu, do 40 minut.

Wymiana szyby wyświetlacza*

Prace związane z regeneracją szyby przy wykorzystaniu odpowiednich narzędzi gwarantują najlepszy stosunek ceny do jakości. Na wykonaną naprawę udzielamy klientom do 6 miesięcy gwarancji.

 

W celu wykonania naprawy konieczne jest spełnienie poniższych warunków:

  • wyświetlacz powinien być oryginalny,

  • brak widocznych odbarwień, przebarwień czy kolorowych pionowych kresek,

  • wyświetlacz powinien mieć sprawnie działający dotyk, z wyjątkiem modeli iPhone X/XR/XS/XS Max, gdzie możliwa jest wymiana warstwy dotykowej.

Wyświetlacz oryginalny

Jeżeli zakres uszkodzeń jest bardzo duży i nie ma możliwości wymiany samej szyby wyświetlacza, wówczas konieczna będzie wymiana całego setu. W tym celu wykorzystujemy wyłącznie oryginalne części, a dzięki programatorowi jesteśmy w stanie odzyskać dane z uszkodzonego LCD. Po naprawie opcja True Tone będzie działała tak samo, jak w momencie sprzed usterki.

 

Jeżeli podczas naprawy zostanie naruszona uszczelka fabryczna dokonujemy również jej wymiany na nową.

Zamiennik OLED

Telefony fabrycznie wyposażone są w ekrany wykonane w technologii OLED. W naszym serwisie korzystamy wyłącznie z technologii takiej, jakiej używano w fabryce.

 

Stosowane przez nas ekrany nie odbiegają jakościowo od oryginalnych części. Wszystkie prace wykonujemy z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi, w tym programatora, dzięki czemu funkcja True Tone po wykonanej naprawie będzie normalnie działała.

© 2022 itever.eu
Realizacja: Agencja Interaktywna WebProm